Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 9 sierpnia 2013

Sesja ślubna w Pieninach

 Wszystkich spragnionych wakacyjnych wędrówek, razem z Moniką i Bartkiem serdecznie zapraszamy na mały spacer po najpiękniejszych zakątkach Pienin i ich najbliższej okolicy. Wieczory mamy ostatnio bardzo gorące więc nie ma to jak lekka ochłoda nad zacienionym wodospadem czy przechadzka leśnymi ścieżkami. A gdy już słońce zbliża się ku zachodowi koniecznie trzeba to zobaczyć. Najlepiej siedząc na łące pełnej złocistych traw, które delikatnie kołyszą się na wietrze, a każde źdźbło odbija ostatnie promienie nadal ciepłego słońca. Jeśli macie ochotę właśnie tak spędzać wakacyjne wieczory koniecznie chodźcie z nami ! Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia w górach ! Korzystając z okazji przesyłamy również ciepłe, górskie pozdrowienia dla Młodej Pary !

plener w Pieninach
 
sesja ślubna w górach
 
plener w górach
 
zdjęcia ślubne szczawnica
 
fotografia ślubna Małopolska
 
zdjęcia ślubne Podhale
 
 
sesja w górach
 
 
 
 
 
plener z owcami
 
 
 
plener nad wodospadem
 
 
 
 
 

9 komentarzy:

 1. przepiękne te owieczkowe, kolory nieba...ile Wy macie pomysłów na ślubne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten wasz klimat zdjęć!!!

  Nie jestem pewna,ale chyba widzieliśmy Was ostatnio w akcji slubnej :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo wow!! Soo amazing photos!! Really love the many locations you chose and the variety of your photos! So wonderful and it's beautiful how you show the connection between this cute couple! I love especially the photos in the sunset. So fantastic colors!! wow!!
  Have a great weekend!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcia na drodze, gdzie Młoda Para daje sobie całusa, obok owce, a w tle piękne góry i cała ta atmosfera zdjęcia rozłożyła mnie na łopatki! :) wszystkie zdjęcia są prze genialne, ale to jedno...♥

  OdpowiedzUsuń