Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 3 stycznia 2015

Wedding pictures in Tatry

Proste pytanie na dzisiaj - gdzie zima jest najpiękniejsza ? Odpowiedź - u nas w górach ! Oprószone śniegiem wierzchołki Tatr, to to co najbardziej lubimy o tej porze roku. Do tego jeśli na ich tle pozuje tak piękna para...W tej nico chłodnej porze roku na prawdę można się zakochać. Przed Wami zimowy plener ślubny Agnieszki i Tobiasa. Zapraszamy również do obejrzenia reportażu z wielkiego dnia tej oto pary: http://agawphotography.blogspot.com/2014/12/wedding-in-cracow.html. Z ciepłymi pozdrowieniami " prawie" spod samych Tatr.

zimowy plener ślubny
 
plener ślubny zimą
 
zimowa sesja ślubna
 
sesja ślubna zimą
 
wedding in Tatry
 
wedding tatry
 
tatry wedding pictures
 
 
 
sesje ślubne Tatry
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Macie ochotę na więcej zimowych, bajkowych sesji, nie ma problemu, zapraszamy z wielką przyjemnością do obejrzenia innych plenerów robionych o tej porze roku.

9 komentarzy:

 1. Góry to piękne tło dla Pary Młodej :)
  U mnie dopiero co śnieg stopniał a dzis znowu sypie i sypie i 10cm napadało świeżego puchu :)
  Wszystkiego najlepszego na 2015 rok - kolejnych pięknych kadrów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas również sypie od rana :) Już dzisiaj poszaleliśmy trochę i jutro czeka nas dzień pełen zimowych plenerów, już się nie mogę doczekać :) Dziękujemy za życzenia i również życzymy wszystkiego dobrego na nowy rok :) Wymarzonych warunków na sesję w każdym miesiącu :)

   Usuń
 2. Istna bajka w zimowej krainie ;) Podziwiam państwa młodych za determinacje.. bo , żeby dotrzeć do tak cudnego miejsca trzeba się trochę namęczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te szerokie kadry...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia i sceneria którą mogę oglądać każdego dnia....

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny plener. Tylko pozazdrościć pary i miejsca ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia jak zwykle super tylko jak Para Młoda to wytrzymała...?

  OdpowiedzUsuń