Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 1 kwietnia 2015

Fotografia Noworodków - pierwsza sesja dla maluszka

Wydaje się, że tak niedawno fotografowaliśmy maleńką Lenę, gdy miała zaledwie kilka tygodni, a okazuje się, że to już piękna kilkuletnia dziewczynka... Tym razem odwiedziła nas razem ze swoim dziesięciodniowym braciszkiem. Oto efekt sesji - rodzinno - noworodkowej utrzymanej w wiosennym klimacie. Jeszcze raz ciepło pozdrawiamy cała rodzinkę i dziękujemy za mile spędzony czas :).

Pamiętajcie, że najlepszy okres na zdjęcia noworodkowe to pierwsze dwa tygodnie życia, dlatego na sesję warto umówić się kiedy nasz mały model jest jeszcze w brzuszku. Jeśli wcześniej chcecie podglądnąć jak pozowały inne maluszki zapraszamy do galerii Pierwsze Chwile.

fotografia nowrodków Kraków
 
sesje nowrodkowe kraków
 
 
 
sesja noworodka
 
 
 
 
 
fotografia nowrodków Nowy Targ
 
 
 
 
 
 
fotografia nowrodków Zakopane
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 komentarze: