Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 11 czerwca 2016

Letnia sesja rodzinna

Lato tuż tuż, więc jak przystało na tą porę roku i u nas królują ciepłe wspomnienia bajkowych, upalnych  chwil. Pozdrawiamy całą gromadkę na czele z Anielką i Antosiem. Dziękujemy za to gorące popołudnie ! Więcej dziecięcych oraz rodzinnych pastelowych kadrów znajdziecie w galerii Świat Dziecka. Zapraszamy :)

sesja rodzinna małopolska

sesja dla rodzinki

sesja w wodzie

fotografia rodzinna małopolska


zdjęcia rodzinne w Pieninachzdjęcia rodzinne krakówChyba nie musimy Wam o tym mówić, że lato to idealna pora na ciepłe, pełne słońca plenery. Leśne zakątki, magiczne łąki, zapach kwiatów, słodki smak letnich owoców... zobaczcie również nasze inne realizacje: Hello Summer czyli nasze letnie wspomnienia.


Nasza Prowansja czyli lawendowa sesja zdjęciowa
Letnia sesja rodzinna


I wiele innych w zakładce Fotografia dziecięca na naszym blogu.

5 komentarzy: