Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 18 listopada 2019

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Zuzanna i Norbert i ich przepiękny wielki dzień. Pełen ciepła, uśmiechów i niezapomnianych momentów...Obejrzyjcie też koniecznie ich poranny plener skąpany we mgłach i pajęczych niciach pełnych kropel rosy...Czyż taki górski świt nie jest magiczny? I ten widok na Tatry :). Z ciepłymi pozdrowieniami dla Młodej Pary.

Fotografia ślubna Małopolska - Nowy Sącz, Limanowa, Mszana, Kraków, Myślenice... Zapraszamy na Naszą ślubną stronę www oraz na Instagram - Pastelove Kadry Weggings.
Fotografia ślubna Małopolska - Nowy Sącz, Limanowa, Mszana, Kraków... Zapraszamy na Naszą ślubną stronę www oraz na Instagram - Pastelove Kadry Weggings.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza