Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 24 kwietnia 2012

Zimowe wspomnienia...

To ostatnie zimowe kadry w tym roku. Zanim pokażemy Wam pierwsze wiosenne sesje, mamy dla Was "ostatni powiew" tegorocznej zimy, która tym razem bardzo szczodrze obdarowywała nas swoimi urokami :). Było biało, puszyście, czasami bardzo mroźnie. Nie brakowało również dni pełnych słońca, kiedy to płatki śniegu zamieniają się w srebrzyste iskierki. Oto Nasze wspomnienia tegorocznej zimy :). Morskie Oko zimową porą wygląda przepięknie :).

Wyścigi kumoterek zawsze robią na Nas duże wrażenie.


 

Mimo wyjątkowo mroźnej zimy nie zabrakło również plenerów ślubnych oraz sesji portretowych.


 
 
 
 

 

5 komentarzy:

 1. Morskie Oko magiczne :) góry to jednak miejsce, które piękne jest wiosną i latem, jesienia a tym bardziej zimą ! rewelacja ! Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Te i wcześniejsze zdjęcia widoków - przepiękne! Ich klimat powoduje, że zatęskniłam za podróżą, taką niespieszną wędrówką z plecakiem. Uświadomiłam sobie jak wiele czasu upłynęło od mojego ostatniego pobytu w Tatrach. Bliżej nam do Karkonoszy.
  Wasze fotki mają szeroki wymiar edukacyjny. Nie tylko ukazują piękne miejsca, ale przede wszystkim uczą patrzeć na otaczający nas świat, ten blisko nas, dostrzegać i cieszyć się jego urokiem. Dzięki!

  Pozdrawiam z pachnącego wiosennym deszczem Poznania
  Tomaszowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Lindas fotos! (Amazing!) Eu amo as fotos do seu blog, é muita inspiração e encantamento!!!
  Angela- from Brasil

  OdpowiedzUsuń