Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 18 marca 2013

Górska Legenda

Przed Nami wiosna, Wielkanoc, świat nareszcie powoli budzi się z zimowego snu :). Z tej okazji mamy dla Was coś bardzo wiosennego, pastelowego i w naszym ulubionym klimacie.Zapraszamy Was w pewne niezwykłe miejsce w Szczyrku, miejsce gdzie każdy może zatrzymać się, odpocząć, przyjechać z całą rodzinką i świetnie spędzić czas. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę Górskiej Legendy i przy okazji kusimy fotografiami z tego niezwykłego miejsca :). Miłego , wiosennego oglądania :).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 komentarzy:

 1. Jakie cudne miejsce, jakie fotograficzne wnętrze i jak niesamowicie pokazalas klimat tego miejsca, aż chce się tam uciec i zaszyc na weekend...

  OdpowiedzUsuń
 2. spodziewałam się przeczytać jakąś legendę, a tu niespodzianka :)
  przepiękne miejsce, a dodatkowo bardzo kusicie fotografiami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarówno zdjęcia jak i wnętrza wspaniałe ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne, wyraziste, żywe kolory na waszych fotografiach.

  Kocham takowe wnątrza.

  OdpowiedzUsuń
 5. To miejsce jest niesamowite!!! ... i do tego tak pięknie przez Was pokazane. Powinniście (o ile jeszcze tego nie robicie) pracować dla magazynów wnętrzarskich :-)

  OdpowiedzUsuń