Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 5 czerwca 2020

Wiosenne wspomnienia

Wiosna 2020 była inna niż wszystkie inne...Nowa sytuacja zmusiła nas do pozostania w domu. Na szczęście zakątek w którym mieszkamy jest najpiękniejszy na świecie dlatego zdecydowanie nie nudziliśmy się. Były i pisze wycieczki po pienińskich polach i lasach, było wspólne gotowanie, przepyszne domowe wypieki...Wolny czas zaowocował też wieloma pastelowymi sesjami Neli. Oto nasze wiosenne wspomnienia....
Jeśli zastanawiacie się, gdzie można kupić takie piękne sukieneczki dla dziewczynek to serdecznie polecamy Boho Chic. Część garderoby Neli pochodzi właśnie z tego uroczego sklepiku, dla którego mieliśmy okazję przygotować kilka produktowych sesji zdjęciowych :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza