Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 5 grudnia 2017

Zimowy plener z psami husky

Oj tak, zdecydowanie tak! Zimowe plenery to nasza specjalność. My się zimy nie boimy i zabieramy naszych modeli w najpiękniejsze zakątki Pienin, a uwierzcie nam o tej porze jest tutaj wyjątkowo magicznie :). Plenery ślubne w prawdziwej śnieżycy lub te w słoneczne, czasem bardzo mroźne dni nie są nam obce :). A miejscówki ? Każda zachwyca swym urokiem :). Lasy, gdzie choinki aż uginają się od nadmiaru białego puchu, słoneczne polany, urocze chatki, które ledwo widać spośród śniegowych zasp... i oczywiście piękne miejsca widokowe, ośnieżone pienińskie szczyty robią zimą wrażenie. Myślicie o takie sesji ? Zastanawiacie się jak to jest ? O tym opowiedzą Wam Michał wraz z Kasią i Grzegorzem, którzy właśnie w takiej baaaardzo śnieżnej sesji ubrali udział. Magia zimowych plenerów czyli Pastelowe Kadry w "Pytaniu na śniadanie". Materiał dostępny Tutaj.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej naszych zimowych realizacji zapraszamy Tutaj. Natomiast na końcu posta znajdziecie linki do kilku wybranych sesji.

Tym razem chcieliśmy pokazać Wam kadry z zimowej sesji Moniki i Rafała, którzy przybyli do nas z całą swoją ekipą :) To był niesamowity dzień spędzony w cudownym towarzystwie :) Te niezwykle zwierzaki skradły nasze serca, a w szczególności Lucjan, który jest prawdziwą gwiazdą :) Te cudne niebieskie oczyska, to przenikliwe spojrzenie...  Pozdrawiamy gorąco właścicieli czworonogów i dziękujemy za wspaniałą przygodę :)

plener husky

sesja husky

zdjęcia ślubne zima
plener husky zima

husky zima


zimowy plener psy


pastelove kadry zima


Zimowa sesja Kasi i Artura - klik


Zimowy plener Kasi i Grzegorza - klik


Bardzo mroźny plener Ani i Radka - klik


Plener w prawdziwej śnieżycy z najprawdziwszym reniferem :)  klik


Sesja w szadzi dla Natalii i Dariusza klik


Sesja narzeczeńska zimą to też super pomysł,szczególnie jeśli macie ślub latem :) klik


Dara i Peter oraz ich świąteczna sesja - klik


Macie ochotę na więcej ? Może spodoba Wam się zimowa sesja prosto z Krainy Narnii

zimowy plener ślubny

Tutaj jeszcze więcej zimowych plenerów...


Zimowy ślub w Jaszczurówce - Zakopane

2 komentarze: