Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 14 września 2018

Fotografia rodzinna Szczawnica

Sierpniowe sesje...bardzo lubimy te letnie kolorki i bardzo lubimy nawłocie, nie może ich zabraknąć podczas letnich plenerów.Przed wami kadry  z brzuszkowej sesji dla Moniki i jej rodzinki. Już nie możemy doczekać się spotkania z maleńką Anielką ❤❤❤ Nie wiemy co takiego jest w tym musztardowym kolorze, że tak przyciąga o tej porze roku. Uwielbiamy ten odcień. Zawsze towarzyszy nam podczas sesji aż do później jesieni w najróżniejszych odsłonach i stylizacjach...a Wy macie jakiś ulubiony kolor na tę porę roku? Musztardowa, piękna suknia oczywiście dostępna na naszych sesjach ( i wiele innych również :)). Idalia na tę porę roku. Prawda?

Dla naszych najmłodszych modeli nasza pastelowa chatka poleca się na letnie i jesienne plenery. Zobaczcie jak pozował uroczy Tymek :)

fotograf szczawnica

sesja ciążowa szczawnica


fotografia ciążowa podhale

fotograf krościenko

pastelowa chatkaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza