Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

czwartek, 5 stycznia 2017

Nasz zimowy, świąteczny czas...

Tak cudnej zimy jak w tym roku dawno u nas nie było :). Przed Świętami tyle słonecznych, mroźnych dni, a sama Wigilia biała z sypiącym z nieba srebrnym puchem :). Jak co roku nasze poddasze pachnie świerkowymi gałązkami i pierniczkami, które powinny zdobić naszą choinkę, ale zniknęły gdzieś w zadziwiająco szybkim tempie, szczególnie te z cytrynowym lukrem....dosłownie rozpłynęły się ...  Jak zwykle o tej porze roku poszaleliśmy troszkę fotograficznie....Pozdrawiamy Was w Nowym Roku cieplutko!

Zanim do salonu zawitała choinka i czerwone dodatki, królował u nas styl scandi. Biało- czarny a taki ciepły...Pamiętajcie, że na naszym profilu FB zawsze możecie liczyć na nowości :) Zapraszamy!


7 komentarzy:

 1. I jak tu nie wzdychać po raz kolejny ... cudne zimowo-świąteczne kadry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Love your holiday pictures! Joyful and bright!
  hugs,
  Ira

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękną macie zimę i tego Waszego Aniołka, ależ Wam Nela urosła...uwielbiam do Was zaglądać :), wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i po raz milionowy już znowu odpadłam z wrażenia! :-) Ściskam i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń