Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

czwartek, 29 października 2009

Wyróżnienie - Przylądek wyobraźniChciałam bardzo, bardzo podziękować za wyróżnienie mojego bloga :)
Dotarło ono do mnie od Marzeny , a ja zgodnie z zasadami przekazuję je dalej - w ręce Agnieszki za wspaniały blog Z potrzeby piękna.
Już niedługo będę urządzać swoje własne gniazdko, a u Agi znalazłam mnóstwo inspiracji oraz ciekawych pomysłów.Warto odwiedzić jej "wirtualną skarbnicę piękna", przysiąść na chwilkę na bujanym fotelu i porozglądać się dookoła.Chciałam również wyróżnić blog Lawendowa Aleja i Green Canoe - bo jest tam pięknie! Zobaczcie sami, polecam!
Kolejne wyróżnienie przesyłam "koleżance po fachu"z Dublina Agi-photography za jej radosne, ciepłe portrety oraz mnóstwo ciekawych pomysłów- z najlepszymi życzeniami i pozdrowieniami :).

4 komentarze:

 1. Agnieszko, dziękuję bardzo za wyróżnienie, oczywiście odbiorę ale muszę się najpierw uporać z bałaganem w domu. Przemiana sypialni....Jestem wykończona....a końca nie widać:) Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  Ps. Piękne te zdjęcia...No niektórzy mają cos takiego co się talent nazywa...:):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyróżnienia i muszę dodać, że całkowicie się z nim zgadzam ;)

  A polecony blog z wnętrzami Agnieszki zacznę odwiedzać, gdyż też niedługo będę się urządzać :)
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuje Agus za wyroznienie, bardzo mile mnie zaskoczylas!
  Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń