Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Zaproszenie na wystawę fotografii

Zima sprzyja wyjazdom w góry nie tylko polskie ale i słowackie, jeśli tylko będziecie w okolicy serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej członków Stowarzyszenia Artystów Pienińskich. Fotografie możecie obejrzeć w słowackiej galerii "Na Schodach" w Domu Kultury w Liptowskim Hradku. Znajdziecie tam prace Macieja Szajowskiego, Jacka Zachwieji, Janusza Tybura oraz fotografie mojego autorstwa :) Zobaczcie sami jaki piękny zakątek Polski stanowią nasze górskie strony. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na temat wystawy znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Artystów Pienińskich.

Przypominamy, że cały czas trwa nasz KONKURS ,napisz do nas,już w styczniu możesz wziąć udział w wymarzonej sesji zdjęciowej. Szczegóły konkursu dostępne tutaj.

Poniżej niektóre z fotografii prezentowanych na wystawie.


7 komentarzy:

 1. Cudne widoczki - muszę kiedyś odwiedzić Twoje zakątki, chociaż Beskid Śląski i Żywiecki jeszcze mi się nie znudził :) No i gratuluję wystawy, Aga!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękne!!!!!!!!!!!!!! Trochę mam daleko..więc zazdroszczę...i podglądam..Serdeczności przesyłam..A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie!
  Ale listek czad :) uwielbiam detale w takim wykonaniu. Piekna kompozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga, jak oglądam te zdjęcia, to aż mnie ciarki przechodza.sa bardzo piekne.i chcialabym choc jedno większe, na tapetę na lapka..plisss?

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję :)
  a widoki są przepiękne
  kocham te górskie krajobrazy

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje ulubione klimaty:) Przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń