Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 14 grudnia 2011

Sesje dla maluszków w Małopolsce

Oto przedsmak zbliżających się Świąt. Magiczne światełka, delikatne dodatki - tak wyglądają u Nas grudniowe sesje zdjęciowe. Fotografia noworodków oraz nieco starszych maluszków na terenie Małopolski( obsługiwane lokalizacje- m.in Kraków, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zakopane, Szczawnica oraz wiele innych miasteczek na Podhalu oraz w całym województwie.). Sesje w studio lub u Ciebie w domu. Zapewniamy idealnie dobrane rekwizyty pasujące do klimatu sesji. Zapraszamy!

Dzisiaj kila ujęć ze świątecznej sesji Martynki :)Serdecznie pozdrawiamy całą rodzinkę i dziękujemy za wspólnie spędzony czas :).6 komentarzy:

 1. Niesamowity świąteczny klimat pokazałaś na swoich fotografiach:) Jak zawsze, jestem zachwycona, w jaki sposób pokazujesz nam świat:) Patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. cała sesja piękna ale ostatnie zdjęcie jest niesamowite!gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie śliczne niebieskie oczka:)
  piękna pamiątka będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowne, jestem pełna podziwu, bokeh ze światełek rewelacyjny

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie, magicznie... uwielbiam Twój klimat jaki tworzysz na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń