Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 25 lipca 2012

Sesja zdjęciowa dla dziewczynki

Przedstawiamy Wam Liwię, oto zwyciężczyni naszego konkursu organizowanego na łamach strony Facebook. Zdjęcie naszej małej modelki zebrało najwięcej Waszych głosów, dzięki temu mieliśmy okazję poznać Liwię i jej sympatyczną rodzinkę, którą serdecznie pozdrawiamy :). Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim z udział w konkursie oraz za tak liczne głosy oddawane na Waszych faworytów. Po wakacjach zapraszamy na kolejną odsłonę konkursu - gdzie do wygrania będzie sesja zdjęciowa w zimowej stylizacji. Dołączcie do Nas już dzisiaj:
Już niedługo cała masa świeżutkich, dziecięcych plenerów pachnących latem oraz nowości z naszych Szczawnickich okolic :).

 
 
 
 
 
 
 

4 komentarze:

 1. piekna modelka, niesamowicie ujęłas jej wdzięk i niewinność, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. bajeczne zdjęcia!! uwielbiam tu zaglądać i podziwiać Wasze prace :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiekne!!!!!! jestem zachwyona!

  bede obserowwac :) ba Musze!~:D zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudna modelka, a fotografie jak zawsze przemyślane, ciekawe, fantastyczne kadry, obróbka jak z bajki, zawsze chętnie do Ciebie zaglądam, pozdrawiam i czekam na wiecej:)

  OdpowiedzUsuń