Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

niedziela, 28 października 2012

Polecamy :)

W najnowszym numerze magazynu "Moda na Ślub" możecie obejrzeć fotografie z lawendowej, letniej sesji realizowanej w najpiękniejszych zakątkach naszego regionu. Trzy Korony, szczyty Tatr, delikatne letnie kwiaty i wszelkie odcienie fioletu.... Zapraszamy!


Nareszcie jest - długo oczekiwany, pierwszy numer "Bridelle - online wedding magazine". W nim cała masa ślubnych inspiracji - piękne detale oraz romantyczne sesje zdjęciowe. Na łamach magazynu możecie również obejrzeć sesję Basi i Marka. Polecamy!


3 komentarze: