Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 28 grudnia 2012

Sesja w klimacie Świąt :)

Pozostajemy w bardzo świątecznych nastrojach. Przedstawiamy Wam dwie prześliczne modelki - Olę i Agę, które bardzo ciepło pozdrawiamy. Wam życzymy miłego oglądania :).

 Na naszej stronie Facebook właśnie rozpoczęło się głosowanie na zdjęcia konkursowe. Może i Wy zechcecie odnaleźć wśród nich Waszego faworyta i oddać swój głos? Zapraszamy do zabawy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Kolejna bajkowa sesja w Waszym wydaniu. A dziewczynki jak aniołki;-)Agnieszko życzę Wam głowy pełnej inspiracji i samych niezapomnianych i udanych sesji.pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale uroczo :) uwielbiam Twoje zdjęcia indoor!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie ! ! ! Oj, gdyby nie odległość, pokusiłabym się sprezentować sobie taką bajeczną sesję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudnie, świetne pomysły jak zwykle zachwycająco

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne modelki, a zdjęcia? cóż... piękne jak zawsze :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim ostatni kadr - super.

  OdpowiedzUsuń