Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Darmowe sesje - zapraszamy do zabawy :)

Poszukujemy malutkiego modela - szczegóły na plakacie :) Maluszek, którego szukamy jest jeszcze w brzuszku i lada dzień pojawi się na świecie. Jeśli znacie takiego oto modela przekażcie tę wiadomość jego rodzicom ( będzie nam bardzo miło jak udostępnicie ten baner we własnym profilu i pomożecie nam w poszukiwaniach). Noworodek, który weźmie udział w sesji zdjęciowej oprócz wszystkich ujęć z sesji dostanie również przepiękny kokon od Roni baby Design - zapraszamy serdecznie do jej kolorowego, ręcznie wyszytego świata :). Pastelove Kadry dodatkowo zapewniają zdjęcia z jednej bajkowej stylizacji noworodkowej - taki dodatkowy prezent :). Data sesji 26.05.2014, miejsce: Szczawnica. Chcecie poznać więcej szczegółów piszcie do nas :) Zapraszamy

  
Przypominamy również o trwającym konkursie na Profilu FB Pastelove Kadry - do wygrania wiosenna sesja zdjęciowa :) Zachęcamy do zabawy.


5 komentarzy:

 1. oj szkoda, ze to nie ja :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W drugim konkursie wszyscy mogą brać udział - zapraszamy do zabawy :)

   Usuń
 2. Aż się zastanawiam Aga czy kogoś z naszych okolic znam w zaawansowanej ciąży ....

  OdpowiedzUsuń
 3. jak ja marzę o sesji wykonanej Twoim okiem:) już zazdroszczę wybrańcowi:)

  OdpowiedzUsuń