Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 17 maja 2014

Plenery ślubne w Pieninach

Urokliwe miasteczka: Szczawnica, Krościenko, piękne góry Pieniny to miejsca bardzo nam bliskie już od najmłodszych dziecięcych lat... dobrze znamy każdy ich zakątek i właśnie tam zabieramy naszych ślubnych modeli :) Proponujemy wyprawy na Trzy Korony, Sokolicę,"mokre sesje w Dunajcu", tajemniczy wodospad "Sewerynówka", pobliskie magiczne lasy, Jezioro Czorsztyńskie, sesje"w pogoni za bocianami"- czyli panoramy na Tatry, "rozbeczane"zdjęcia z owcami, poranne plenery "skąpane we mgłach" i wiele innych. Jako jedyni w okolicy wykonujemy tego typu sesje zdjęciowe ( można powiedzieć - fotografia i wycieczka w jednym :)). Plenery w górach to nasza specjalność - gwarantujemy najpiękniejsze zdjęcia oraz najlepszą zabawę! Zapraszamy w góry! 

Zobaczcie również nasze Odświeżone Galerie

plener w górach
 
plener w pieninach
 
pastelowe kadry
 
sesja ślubna samochód
 
sesja w górach
 
plener w Pieninach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 komentarze:

  1. Ech, a liczyłam, że zobaczę te "owcze" :(
    Ale najpiękniejsze zdj ecia to moim zdaniem te z latarenkami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sesji z owcami u nas nie brakuje - zapraszamy tutaj: http://agawphotography.blogspot.com/2010/09/tanczacy-z-owcami-czyli-plener-slubny-w.html albo tutaj: http://agawphotography.blogspot.com/2013/08/sesja-slubna-w-pieninach.html albo tutaj: http://agawphotography.blogspot.com/2013/03/sesja-slubna-w-gorach_25.html

    OdpowiedzUsuń