Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 4 marca 2015

♥ ♥ ♥ Goodbye Winter !

Czy u Was też już czuć wiosnę w powietrzu ? Mamy już masę pomysłów na wiosenne stylizacje i już nie możemy się doczekać kiedy słońce mocniej przyświeci i zrobi się ciepło i zielono. Tym czasem kilka zimowych kadrów,z naszych bajkowych stron, na pożegnanie tegorocznej zimy ! Była ona w tym roku naprawdę piękna, pełna słońca, a i na brak białego puchu nie mogliśmy narzekać. Pobliskie lasy zamieniły się w prawdziwą krainę Narnii, wierzchołki Tatr srebrzyły się na tle zachodzącego słońca, a po górskich, mroźnych wędrówkach grzaliśmy się przy naszym ulubionym kominku. Pozuje nasza ulubiona modelka - Anielka :).

 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
A na koniec się pochwalimy :) Nasze zdjęcie znalazło się w finałowej dziesiątce międzynarodowego konkursu  Child Photo Competition " Winter is coming", wśród wyróźnionych zdjęć nadasłanych przez fotografów z całego świata ! Bardzo nam miło :))).


Macie ochotę na wiosenne nowości ? Zapraszamy na nasz profil na FB - Pastelove Kadry


7 komentarzy:

 1. uwielbiam, oglądani Waszych kadrów to czysta przyjemność

  OdpowiedzUsuń
 2. ależ piękne, chciałabym mieć takie zdjęcia z dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe zdjęcia ! gratuluję finałowej dziesiątki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta zima w waszych kadrach :) Takiej w tym roku na pomorzu nie widziałam.. :(

  OdpowiedzUsuń
 6. O jak ja lubię pani zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Autentycznie się wzruszyłam :-) Fantastyczne zdjęcia, pełne magii kadry, genialne pomysły.. naprawdę poruszają. Nic dziwnego, że jedno ze zdjęć znalazło się w finałowej dziesiątce - serdecznie gratuluję! :-)

  OdpowiedzUsuń