Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 5 grudnia 2015

Świąteczne sesje

Bardzo lubimy ten czas, czas magicznych, zaczarowanych, bajkowych i wyjątkowo klimatycznych sesji. Nasze poddasze zamienia się wtedy w niezwykłe i ciepłe miejsce. Ogień wesoło strzela w kominku, zapach choinki unosi się w powietrzu. Dookoła otulają nas wełniane pledy, ciepłe koce i miękkie poduchy. Pewna sąsiadka naszych klientów oglądając ich zdjęcia stwierdziła, że "czuje się prawdziwą zimę za oknami"... coś w tym jest bo my też tak mamy:). Czujemy się jak w małej chatce, gdzie na zewnątrz nieustannie prószy śnieg. To jest nasza zaczarowana kraina. Do zobaczenia w naszej bajce!

sesja zimowa dla dziewczynki
 
pastelowe kadry
 


fotografia dziecięca
 
sesje świąteczne
 
magiczne zimowe sesje
 

 

 

 

 

 

 

 


Serdecznie zapraszamy Was na  profil FB Pastelove Kadry. Znajdziecie tam masę zimowych, pierniczkowych, magicznych świątecznych kadrów. Zapraszamy!   

cozy winter

5 komentarzy: