Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 21 marca 2016

Sesje noworodków Małopolska

Zastanawiacie się nad sesją dla maluszka? Najlepiej wykonać ją w pierwszych 2 tygodniach życia. Dzieci wtedy dużo śpią, łatwo ułożyć je w koszyczkach albo na kocykach. Kolejne tygodnie nie dają już gwarancji, że noworodek zaśnie podczas zdjęć. Sesję warto zarezerwować gdy niemowlę jest jeszcze w brzuszku.
Do sesji zapewnione są dodatki ( kolorowe włóczkowe czapeczki, opaski, kwiaty, wianuszki dla dziewczynek, kosze, skrzyneczki, futrzane kocyki - czyli wszystko to, co oglądacie na naszych fotografiach). Ważne by dodatki były subtelne i delikatne, dodawały klimatu zdjęciom ale nie odwracały uwagi do malutkiego modela i właśnie taki styl staramy się zachować :).
 Oprócz zdjęć stylizowanych proponujemy również ujęcia bardziej naturalne, bez rekwizytów - dziecko na rękach mamy, taty, wspólne zdjęcia rodzinne. Na Wasze życzenie cała sesja może mieć właśnie taki charakter ( wykorzystanie wnętrza, światła, bez dodatkowych gadżetów ). Takie zdjęcia z pewnością będą bardziej ponadczasowe i aktualne za 10, 20 czy 30 lat... Sesja odbywa się bez pośpiechu, mama ma czas na nakarmienie, przewinięcie i uśpienie maluszka :)

Dziękujemy wszystkim dzielnym modelom oraz serdecznie pozdrawiamy ich jeszcze dzielniejszych rodziców :). Zapraszamy również do odświeżonej galerii: Fotografia noworodków Małopolska.

fotografia noworodków Szczawnica

zdjęcia noworodków Zakopane

fotografia noworodków Kraków

sesje noworodkowe Zakopane


fotografia noworodków Podhale

zdjęcia noworodków Podhalefotograf noworodki Nowy Sącz


fotografia noworodków Małopolska
2 komentarze:

  1. Prawdziwy talent...tak pięknie uchwycić dzieci potrafi naprawdę niewiele osób :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdjęcia. Moją uwagę zwróciły szczególnie rekwizyty do sesji - naprawdę niezwykle pomysłowe.

    OdpowiedzUsuń