Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

czwartek, 23 marca 2017

Pastelove warsztaty

Nooo to startujemy. Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszą edycję "Pastelowych Warsztatów"!!!

pastelove warsztaty

Zostały one przygotowane specjalnie dla  Was, dla tych wszystkich, którzy tutaj zaglądają, którym bliski jest nasz pastelowy świat, którzy kochają światło, tak jak my. Już od ponad roku zbieraliśmy Wasze opinie, każdą osobę która pytała o nasze warsztaty prosiliśmy o sprecyzowanie czego chciałaby się nauczyć.  Zakres przekazywanej wiedzy został dopasowany do Waszych oczekiwań,  powstał w oparciu o Wasze odpowiedzi oraz sugestie.
Podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem. Pomożemy Wam zarówno w kwestii sprzętu, ustawień aparatu, jak i doboru obiektywów. Opowiemy o pracy z modelem i trikach jakie stosujemy, o samym fotografowaniu, o tym jak "ujarzmić" światło i jak się z nim zaprzyjaźnić na dobre. Poruszymy kwestie biznesowe. Powiemy jak najlepiej organizować sobie czas, jak obchodzić się z klientem od a do z.
Zdradzimy gdzie szukamy inspiracji.Opowiemy Wam jak przygotowujemy rekwizyty do sesji, gdzie polujemy na ciekawe zdobycze, podzielimy się naszymi ulubionymi sklepikami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, dostaniecie gotową listę.
Zdradzimy również sekrety naszej obróbki. Będziemy razem pracować w programach graficznych, gdzie krok po kroku pokażemy Wam jak obrabiamy dany kadr. Oprócz tego dowiecie się jakie są nasze ulubione narzędzia i co dzięki nim można wyczarować.
Podsumowując, odpowiemy na podstawowe pytanie, które padało z Waszych ust niejednokrotnie "jak zrobić pastelowe zdjęcie"? Zdradzimy nasze  sekrety, przepisy na zaczarowane, bajkowe kadry. Pokażemy Wam naszą drogę od pomysłu na zdjęcie po gotową fotografię.
I uwaga na koniec wielka niespodzianka każdy uczestnik dostanie od nas zestaw specjalnie przygotowanych na tą okazję pastelowych presetów, które na pewno pomogą Wam przy obróbce Waszych kadrów.
Mamy nadzieje, że spędzicie miło czas i pomożemy Wam w Waszej własnej drodze fotograficznej.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza