Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

niedziela, 7 maja 2017

Pastelove Warsztaty

Pierwsza edycja Pastelovych Warsztatów za nami. Oj działo się, działo...począwszy od warunków pogodowych... kapryśny kwiecień zafundował nam wszystko co tylko miał w swojej ofercie - od śniegu, po deszcz na bajkowym słońcu i cudnej rosie skończywszy. Serdecznie dziękujemy wspaniałej ekipie, bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję Was poznać. Życzymy Wam wielu fotograficznych sukcesów... Ogromne podziękowania dla naszych trzech niesamowitych modelek: Hani, Helenki i Lilianki. Dziewczyny były bardzo dzielne i super pozowały mimo bardzo ciężkich warunków :) Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia naszych warsztatowych, pastelovych kadrów prosto z Pienin :). A dla tych, którzy chcieliby przeżyć podobną przygodę mamy dobrą wiadomość - będą kolejne edycje :). Niebawem więcej szczegółów.

pastelove warsztaty


pastelowe warsztaty Pieniny

warsztaty fotograficzne w Pieninachwarsztaty w pieninach


pastelove warsztaty

pastelowe kardy

zdjęcia z warsztatów pastelove kadry
Koniec kwietnia był w tym roku wyjątkowo kapryśny i nieprzewidywalny, może i dobrze, bo dzięki temu dziewczyny w przeciągu dwóch godzin mają zdjęcia w słońcu, deszczu i żeby ciekawej było to i w śniegu - bo prawdziwej śnieżycy również nie zabrakło :)


Tak jak obiecaliśmy dla każdego z uczestników przygotowaliśmy zestaw naszych pastelowych presetów przydatnych o każdej porze roku :)


Oj chwilami kwiecień wiał chłodem, dla nas to nic strasznego, bo grzał nas cieplutki kominek na pastelowym poddaszu i dodatkowo pyszna herbatka:). Nie mogło zabraknąć również kocura Rudolfa, który był zachwycony - tyle rąk do głaskania!Kilka par kaloszy bez wątpienia przydało się w ten błotnisty dzień, a kto kaloszy nie miał - ten miał zapewniony transport do góry i z powrotem :)
Dziękujemy też za kilka  backstagowych  kadrów właścicielom zagrody, którzy udzielili nam schronienia w ten chłodny dzień.


6 komentarzy:

 1. Pięknie i cudownie jak zawsze! 😍 czy zdradzicie gdzie takie kapelusze znajdę, marzy mi się dla córci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa, a kapelusze mamy już w szafie od kilku lat, upolowane na jakiejś aukcji :) Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Bardzo subtelne, dziewczęce kadry wyszły ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ wspaniale :):)dziewczynki piękne! Marzenie<3

  OdpowiedzUsuń