Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 27 października 2017

Jesiennie, dyniowo i bardzo nastrojowo :)

Od ponad miesiąca czekaliśmy na  moment, aż nasze owocowe drzewa w ogrodzie nabiorą pięknych jesiennych kolorów...Im jednak wcale się nie spieszyło. W parku dokoła klony już dawno dumnie prezentowały swoje złote liście, buki na szczytach gór też nabrały rudego koloru, a dzikie wino odziało się w purpurę. Jednak nasze ogrodowe jabłonie i wiśnie jakoś wcale nie miały ochoty witać jesieni, nie wspominając o krzaku jaśminu, który wydawał się bardziej zielny niż w środku lata...Nareszcie po kilku ciepłych dniach i chłodnych nocach w końcu nadszedł czas i na nie :). Nie trwało to długo jednej nocy zżółkły i poczerwieniały, drugiej opadły zupełnie :) Nam to wystarczyło. Podest przy pastelowej chatce wyglądał niczym dywan utkany z kolorowych liści, a nasz Rudolf własnie na takim kobiercu prezentuje się znakomicie. Do tego ta temperatura - ponad 20 stopni! Jesień idealna. Pozdrawiamy zatem z naszego kolorowego ogrodu :)

jesienna sesja

domek w ogrodzie jesień

jesień w ogrodzie

pastelowa jesień


domek ogrodowy dla dzieci
Po nowości jak zwykle odsyłamy Was na nasz profil fb Pastelove Kadry2 komentarze:

  1. Pięknie, pięknie, pięknie..... :-D Cudowna jesień, super chatka i aranżacja, a Wasza Modelka tak wyrosła przez lato, śliczniutka. No i Rudasek :-) Świetne kadry. Pozdrawiam jesiennie Monika.

    OdpowiedzUsuń