Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 23 marca 2018

Wiosenny konkurs - wygraj sesję zdjęciową!!!

Obiecywaliśmy wiosenne nowości? Oto jedna z nich. Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie na nasz Instagram. Stawiamy tam pierwsze kroczki, ale mamy nadzieję, że już niedługo będzie tam bardzo wiosennie, pastelowo i bajkowo :) Więcej detali, więcej pastelowego poddasza, więcej zdjęć z backstage... Już wkrótce powstanie również coś specjalnie dla zainteresowanych fotografią ślubną. O tym niebawem, a tym czasem przechodzimy do rzeczy :) Obiecywaliśmy wiosenny konkurs...oto i on :). Wejdziecie na nasz instagram i dowiedzcie się szczegółów. Zapraszamy do wspólnej zabawy.Do wygrania sesja zdjęciowa w wiosennej stylizacji. Dziecięca, ciążowa, rodzinna, portretowa lub dla pary.

konkurs wiosenny
Gdy wiosna zaczyna pukać do naszych drzwi, gdy słonce coraz mocniej świeci, a ptaki budzą nas rano swym śpiewem to znak, że już najwyższy czas by wyruszyć w wiosenny plener.

O tej porze roku najpiękniej jest w sadach, a jak one pachną przed burzą, a jak cudnie wyglądają gdy z drzew sypią się płatki strącane ciepły majowym wiatrem... Gdy nadchodzi maj najchętniej przenieślibyśmy się tam na stałe :)

Wiosna to przyroda budząca się do życia, na naszych sesjach nie może zabraknąć wiosennych kwiatów. Hiacynty, jaskry,konwalie, bzy, piwonie dodają tyle uroku i lekkości fotografiom...Niejednokrotnie pewnie w naszym kadrze zawita również gromadka rozpiskanych  kurczątek i żółciutkie kaczuszki.

 Na sesjach będą królowały wianki ( Marta Zachwieja, najlepsza florystka na świecie przygotuje dla Was coś specjalnego i to nie tylko wiosną, ale i każdej innej porze roku ). Zwiewne suknie już na Was czekają :)

Zatem do zobaczenia na wiosennych plenerach :)

pastelove kadry wiosna

plener ślubny wiosnaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz