Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 16 listopada 2018

Plener ślubny jesienny

Magia jesiennych plenerów, tym razem bez wrzosów i typowych pomarańczowych dodatków...Postawiliśmy na cudnie pachnący eukaliptus ( bukiet i wianek przygotowała oczywiście Marta Zachwieja Zielnik Pieniński, ),oliwkowe i białe dynie, nie mogło też zabraknąć maleńkich światełek....a to wszystko na tle jesiennych Tatr. Musimy dodać, że Ania i Piotr to prawdziwi szczęściarze...zobaczcie jak przywitało ich wieczorne słonce wychylające się między tatrzańskimi szczytami... Było pięknie! Z ciepłymi pozdrowieniami dla Młodej Pary.

sesja slubna boho

obraczki slubne

stylizowana sesja slubna

fotograf slubny podhale

fotograf slubny zakopane

zdjecia slubne zakopane

wedding boho flowers1 komentarz:

  1. Jak zwykle - cudowne zdjęcia! Kilka lat śledzę ten blog - jeszcze się nie zawiodłem - zawsze ogląda się z wielką przyjemnością!

    OdpowiedzUsuń