Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 15 marca 2019

Sesja narzeczeńska w górach

Na początek wiadomość z ostatniej chwili :) Udało się!!! Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkową, ciepłą, wiosenną i jedyną w tym roku edycję "Pastelowych Warsztatów"!!! Tym razem spotkamy się z Wami chyba w najpiękniejszym miesiącu - bo w maju :). Nowy termin to 26.05.2019. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www oraz do kontaktu przez skrzynkę mailową.

Już niebawem znowu zrobi się ciepło, zakwitną piwonie... już niebawem ruszymy z Wami w górskie plenery, może tam, gdzie Tomasz zabrał Kamilę?...Może w jakiś inny magiczny zakątek Pienin... Już nie możemy się doczekać, a Wy?
Tym czasem mamy dla Was troszkę prawdziwej wiosny...było pięknie...ciepłe, popołudniowe słonce, cudne górskie widoki...zobaczcie sami. Z gorącymi pozdrowieniami dla Tomasza i Kamili :)

Zapraszamy na sesje narzeczeńskie, plenery dla zakochanych, sesje we dwoje w sercu Pienin. Więcej znajdziecie w naszej Galerii - sesje dla par.

sesja zaręczynowa


sesja dla pary
piwonie

sesja we dwoje
sesja nad jezioremsesje narzeczeńskie
sesja narzeczeńska w górach


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza