Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 21 kwietnia 2021

Reportaż z przyjęcia weselnego

Dzisiaj powiemy Wam o zdjęciach z reportażu weselnego. mamy nadzieję, ze obecna sytuacja już niebawem ulegnie poprawie i będziemy mogli w pełni cieszyć się wspólną zabawą podczas przyjęć weselnych :).
Na co zwracamy uwagę wykonując tego typu zdjęcia? Główną rolę zawsze odgrywa Młoda Para, to właśnie ona jest dla nas najważniejsza. Staramy się uchwycić romantyczne ujęcia podczas tańca, spojrzenia i gesty... szaloną zabawę oraz ich interakcje z innymi gośćmi. Ważne są dla nas również piękne detale, dekoracje, które niejednokrotnie tak długo były wybierane by sala wyglądała pięknie i wyjątkowo. Lubimy również na przyjęciach tę grę światłem, zabawę cieniem, refleksy i odbicia...tego typu zdjęcia zawsze dodają uroku całości reportażu :) Równie ważne są reakcje gości, wspólna zabawa i szalone tańce. 
Oczywiście nie może też zabraknąć tradycyjnych ujęć z życzeń, pierwszego tańca, tortu weselnego oraz oczepin. Na życzenie robimy również zdjęcia pozwane z rodziną i gośćmi weselnymi :).
Podsumowując, w materiale który otrzymujecie jest wszystkiego po trochę :). Kadry artystyczne, detale, zbliżenia, tradycyjne zdjęcia z gośćmi, wyjątkowe chwile, wspólna zabawa... Staramy się nie ingerować w uroczystość, zdjęcia mają charakter reportażowy, łapiemy dla was najpiękniejsze momenty :).

Wszystkim naszym ślubnym parom serdecznie dziękujemy za tak miłą współpracę <3

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza