Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

niedziela, 16 stycznia 2011

Tak się bawi Szczawnica - czyli Sylwester 2010

Tak wiem, że ta noc już dawno za nami, że pewnie większość z Was już nie może doczekać się wiosny. Szczególnie teraz, gdy jest tak szaro i buro. My również za nią tęsknimy, ostatnimi czasy nawet pracowaliśmy nad kilkoma nowymi projektami związanymi właśnie z tą porą roku i jakoś cały czas brakowało chwili by pokazać Wam te jeszcze w pełni zimowe fotografie. Na wiosenne nowości będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. Tym czasem mam nadzieję, że  nie będziecie mieć nic przeciwko obejrzeniu kilku fotografii z Nocy Sylwestrowej w Szczawnicy.
Atmosferę rozgrzewał zespół Lombard, a całą galerię możecie obejrzeć na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy. Zapraszamy!


Czekamy na Was na Facebooku !

4 komentarze:

 1. Cześć!
  Podoba mi się to, co widzi Wasze "szklane oczko" czyli ludzi i emocje. Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale za każdym razem zaskakuje mnie to co widzi moje oko -a właściwie czego nie dostrzega - a co potrafi ukazać obiektyw. I za każdym razem cieszę się, bo mam wrażenie, że odkrywam świat na nowo.
  Gdybym brała ślub dziś, a nie przed epoką lodowcową:) chciałabym mieć Was za fotografów. Kto wie, może doczekam złotych godów i skorzystam z oferty. Wszystko przed nami, prawda:))Powodzenia i dobrego światła.

  Pozdrawiam tych, którzy potrafią potrzeć
  Tomaszowa:D

  OdpowiedzUsuń
 2. ooooo... ale lombardowi tez chyba było zimno... biedni... Wszystkie dobrego na Nowy Rok 2011

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za wizytę, również wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń