Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 15 stycznia 2011

Wyniki konkursu " Wygraj wymarzoną sesję zdjęciową"

Przede wszystkim bardzo chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Wasza pomysłowość i kreatywność nie miała granic. Z wielką przyjemnością czytaliśmy Wasze maile pełne świetnych, oryginalnych i niezwykłych pomysłów na sesje zdjęciową. Wybór zwycięzców był niezmiernie trudny, ale udało się :)


Oto Trzech Laureatów konkursu, których zapraszamy na sesje zdjęciowe, nagrody są równorzędne, kolejność nie ma tu znaczenia :)

1. Tomek Nika - który zauroczył Nas swoim pomysłem na to, żeby jeszcze raz, choć na chwilę przenieść się w czasy dzieciństwa. On jako chłopak ze starym pluszowym misiem,  jego druga połowa jako dziewczynka z warkoczami  :). Tomku gratulujemy kreatywności, szykujcie się do sesji !!!

2. Iwona Sikora -  która zapragnęła zrobić niespodziankę swojej znajomej, ot taki mały prezent na 18- urodziny :). Iwonko udało się, mamy nadzieję że Angelice spodoba się niecodzienny prezent :) Do zobaczenia w studio !

3.Kasia Czepiel - Kasia marzy o profesjonalnej sesji narzeczeńskiej, w jej życiu szykują się duże zmiany, niedługo założy białą suknię, pewien etap zostanie zamknięty, to ostatnia szansa na sesję " jeszcze z chłopakiem" :) Złapiemy dla Was te chwile, zapraszamy do studia!

                                                                                                        Serdecznie Wam gratulujemy !Postanowiliśmy również przyznać kilka dodatkowych wyróżnień w postaci zniżkowych voucherów na nasze sesje w studio fotograficznym w Szczawnicy.

Vouchery otrzymują:
1. Jolanta Grębowicz
2. Kinga Jagódka
3.Karolina Latoszewska
4.Sylwia Golińska
5.Monika Drobińska
6. Paweł Wiercioch
7.Joanna Ptak
8.Łukasz Roś

Zaproszenia oraz vouchery zostaną przesłane drogą mailową. Jeszcze raz serdecznie wam gratulujemy ! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.


1 komentarz: