Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 10 maja 2011

PLENER NA LOTNISKU, SESJA ŚLUBNA NA PODHALU

Dawno już nie pokazywaliśmy zdjęć z naszych ulubionych plenerów w górach, wiec dziś nadrabiamy zaległości:). Razem z Naszą przemiłą Parą odwiedziliśmy kilka miejsc w okolicach Czorsztyna, Nowego Targu i Szczawnicy. Przyjrzyjcie się jakie pojazdy wodne można znaleźć na Jeziorze Czorsztyńskim :) Dziękujemy Panom Rybakom za udostępnienie tej wspaniałej "maszyny" :) Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na plenery ślubne w górach :) Świetna zabawa gwarantowana!
Macie ochotę na więcej? Zerknijcie do galerii.

Nasz profil na Facebooku ! Zapraszamy!











7 komentarzy:

 1. jak zwykle pięknie i pomysłowo! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja. Nawet owieczka zapozowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW, really cool wedding pictures :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje pomysły na sesje, otoczenie, krajobrazy... wszystko to sprawia, że Twoje zdjęcia na długo zostają w pamięci. Masz swój niepowtarzalny, rozpoznawalny już styl, dojście do tego etapu jest chyba najtrudniejsze. Gratuluję i czekam na kolejne sesje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastic wedding photos!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe i zapierające dech w piersiach fotografie - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdzie dokładnie jest wykonana sesja z samolotami :)? co to jest za miejsce?

  OdpowiedzUsuń