Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 16 sierpnia 2011

Plener rodzinny

Lato w pełni więc coraz częściej odwiedzające nas rodzinki wybierają sesję w plenerze zamiast w studio. Tak było i tym razem - Z Magdą, Piotrkiem, Oliwierem i Patrykiem wybraliśmy się nad jezioro Czorsztyńskie :). Wcześnie rano panował tam niesamowity klimat, poranne mgły jeszcze snuły się po najwyższych szczytach, a mimo braku słońca był bardzo ciepły, wakacyjny dzień. Arbuzy na świeżym powietrzu smakowały wyśmienicie i do tego zupełnie przypadkiem idealnie dopasowały się kolorem do stojącej w tle łódki :). Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla całej rodzinki a Wam życzymy smacznego oglądania :).

Polecamy również plener dziecięcy w Szczawnicy - zerknijcie koniecznie tutaj.

Zapraszamy całe rodziny na oryginalne i pomysłowe sesje w górach. Gwarantujemy niepowtarzalne fotografie oraz świetną zabawę :). Macie ochotę na plener w Szczawnicy, Niedzicy, Czorsztynie, w Pieninach, nad Dunajcem albo jeziorem ? Czekamy na Was w górach :) Fotografia rodzinna na Podhalu. Zapraszamy!agawphotography - fotografia rodzinna na Facebooku ! Dołącz do Nas


6 komentarzy: