Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

czwartek, 8 września 2011

Plener w makach

Słońce jeszcze ogrzewa Nas ciepłymi promieniami, ale pajęcze nici snujące się w powietrzu przypominają , że jesień tuż, tuż... Dlatego dzisiaj mamy coś naprawdę letniego. Popołudniowy, już dawno obiecany plener w moim ulubionym bajkowym polu pełnym kwiatów. Jeszcze raz pozdrawiamy naszych modeli i przy okazji zapraszamy na pierwszą odsłonę Ich górskiego pleneru ( post - Czym Chata Bogata :)

agawphotography - fotografia ślubna na Facebooku ! Zapraszamy


2 komentarze:

  1. Po prostu powaliło mnie na kolana!
    Niesamowity plener :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich fotografii. Wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik, kolorki mega, kadry rewelacja. Jestem zachwycona:)

    OdpowiedzUsuń