Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 3 października 2011

Plener " z brzuszkiem"

Przełom lata i jesieni był w tym roku szczególnie piękny :). Taka pogoda sprzyja wszelkiego rodzaju plenerom, a my się z tego bardzo cieszymy. Ostatnimi czasy spędziliśmy naprawdę sporo godzin na świeżym powietrzu wykonując sesje ciążowe, dziecięce lub rodzinne. To wszystko w otoczeniu pięknych krajobrazów, rozświetlanych ciepłym słońcem. Będziemy Was mieli czym ogrzewać przez całą nadchodzącą zimę. Zaczynamy już dziś. Oto plener " z brzuszkiem". Pozdrawiamy serdecznie całą rodzinkę i dziękujemy za bardzo miłe popołudnie :). Dodam jeszcze, że to nie było nasze pierwsze spotkanie z Kasią i Grzesiem, współpracowaliśmy już wcześniej podczas Ich Wielkiego Dnia.
Druga część sesji maiła miejsce w studio, ale o tym następnym razem ... :)

6 komentarzy:

 1. Piękne te zdjęcia, aż zazdroszczę młodym rodzicom:D

  OdpowiedzUsuń
 2. każdy szczegół potraficie uchwycić od tej najpiękniejszej strony, zachwycona jestem całą sesją, a szczegóły, które przykuły moją uwagę to żółte krzesło, kosz i Nawłoć

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne chwile i jedyne..niepowtarzalne..śliczne zdjęcia.Wspaniała pamiątka! Serdeczności.A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia, pogoda wymarzona, a te żółte krzesło - rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń