Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 31 grudnia 2011

Współprca z "Pretty Wedding" oraz małe podsumowania i duże podziękowania :)

Dziś tematem przewodnim posta będą podziękowania :). Pięknie dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazje współpracować w prawie już ubiegłym 2011 roku. Z uśmiechem na ustach wspominamy wszystkie sesje ślubne, które mieliśmy okazję realizować dzięki Wam. Plenery w wodzie, zwariowane sesje w górach, piękne zachody słońca, wasze roześmiane twarze, romantyczne spojrzenia na długo pozostaną Nam w pamięci. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tylu przepięknych uroczystościach ślubnych. Dziękujemy również wszystkim rodzinkom, maluszkom, oraz starszym dzieciakom, które brały udział w naszych sesjach. Składamy Wszystkim najlepsze Noworoczne Życzenia i mamy nadzieję do zobaczenia w nowym 2012 roku!


Dzisiaj chcieliśmy się również troszkę pochwalić :) Zostaliśmy zaproszeni do współpracy z blogiem ślubnym "Pretty Wedding". Zaprezentowano tam zdjęcia z romantycznego ślubu Basi i Marka. Fotografie z ceremonii możecie obejrzeć tutaj. Zdjęcia z sesji z koniem tutaj, plener na lotnisku tutaj. Serdecznie zapraszamy i polecamy ten blog wszystkim, a szczególnie przyszłym Pannom Młodym. Dziewczyny znajdziecie tam całą masę świetnych pomysłów oraz inspiracji, jak w niebanalny i oryginalny sposób udekorować salę, przygotować zaproszenia dla gości, wybrać menu, wykonać makijaż śluby i wiele wiele innych...


My jeszcze nie mieliśmy okazji pokazać Wam sesji Basi i Marka na lotnisku, oraz panoram na Tatry, więc proszę bardzo, fotografie poniżej :)

PLENER NA PODHALU

9 komentarzy:

 1. Zdjęcia przepiękne! Życzę wszystkiego naj naj w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Aga, nie byłam u Ciebie wcześniej, ale szczerzę żałuję, uwielbiam Twojego kota, zazdroszczę pastelowego poddasza, a na ślubniaki aż miło popatrzeć. Wszystkiego dobrego i udanego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję i życzę Wam kolejnych sukcesów w Nowym Roku, wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie Wasze zdjęcia są CUDOWNE :) Gratuluję sukcesu i życzę samego dobra w przyszłym roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Tak wspaniałych par jak do tej pory a kolejne sukcesy same zapukają do drzwi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA!!!!!
  FOTOGRAFIE ORAZ PLENER Z PANORAMĄ TATR JAK Z BAJKI!
  WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się odgrażać nie będę ale ja kiedyś przyjadę na Podhale i umówię taką sesyjkę! Ach! I wcale nie jako Młoda i nie Panna, ha,ha! Cudne!
  Dziękuję za odwiedzinki! Życzę na Nowy Rok niech Wam się spełni wszystko co dobre! Nieustającej miłości, radości i zdrowia by móc tym się cieszyć! aga-wierna fanka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam Cię Ago :-) cieszę się że do mnie trafiłaś bo przez to ja mogłam zajrzeć do Ciebie!!!! ...a tutaj dech zapiera!!!! Przepiękne zdjęcia, widać że masz "to" w sercu... pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń