Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 3 lutego 2012

Nasze fotografie w Bridelle oraz zaproszenie na plenery zimowe :)

Dookoła jest biało, puszyście i mroźno, no może chwilowo zbyt mroźno ale to na szczęście niedługo ma się zmienić :). Przed Nami jeszcze sporo zimowych dni, więc chcieliśmy Was serdecznie zaprosić w Pieniny. Co powiecie na zimową sesję u szczytu Trzech Koron, w zaśnieżonym lesie, lub szaloną zabawę na nartach, sankach lub łyżwach ? Zapraszamy na plenery ślubne, walentynkowe zdjęcia dla par oraz sesje rodzinne...
Ostatnimi czasy udało nam się nieco odświeżyć Galerie ślubne na naszej stronie www. Zapraszamy do oglądania :). Najpiękniejsze reportaże, szalone kadry z zabawy oraz magiczne detale obejrzycie TUTAJ. Natomiast sesje ślubne - czy to w górach, czy w mieście, czy w zimie, czy w lecie zobaczycie TUTAJ. Dużo nowych, nie publikowanych dotąd fotografii - serdecznie polecamy :).


sesja ślubna w zimie

Współprace z "Bridelle"

agawphotography bridelle

Jest Nam niezmiernie miło, że kolejny popularny blog ślubny, zaprosił Nas do współpracy. Na łamach portalu możecie obejrzeć fotografie z niezwykle romantycznej i bajkowej sesji Basi i Marka. Koniecznie zerknijcie Tutaj.
Przypominamy również o KONKURSIE - WYGRAJ SESJĘ DLA MALUSZKA. Szczegóły w poście poniżej.

1 komentarz: