Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 4 września 2012

Makro z jesienną nicią w tle...

Dziś wracam do dziedziny, którą ostatnio bardzo, ale to bardzo zaniedbałam. Chciałam Wam pokazać kilka fotografii zrobionych jeszcze zeszłą jesienią. Gdy w końcu poranne mgły opadły wybrałam się na małe polowanie z aparatem. Jesienny świat o poranku wyglądał naprawdę magicznie. Babie lato błyszczące w delikatnym słońcu, wszystko dookoła  jakby utkane z drobnych, srebrzystych perełek. Z resztą zobaczcie sami :) Przy okazji chciałam polecić Wam naszą galerię tematyczną, dotyczącą właśnie makrofotografii. Zerknijcie koniecznie tutaj. A tutaj znajdziecie więcej fotografii makro prezentowanych wcześniej na naszym blogu.


10 komentarzy:

 1. wow! niesamowite! moje ulubione trzecie, ale wszystkie są po prostu niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam makro! Przepięknie wyszły Ci te zdjęcia. Jak zwykle zresztą... :)

  A tutaj dowód na to, jak bardzo lubię Twój blog :)
  http://nothingbutbeauty7.blogspot.ie/2012/08/blog-day.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne kadry :) nie tylko ślubne i domowe zdjęcia dobrze Ci wychodzą ;D te są od dziś moimi ulubionymi, prosto na plakat ;D Pozdrawiam, Monika.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia, a te z widokami i makro szczególnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem, cudne

  OdpowiedzUsuń
 6. cudne, zwłaszcza kolia z kropli na pajęczynie ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że się podobają i dziękuję Wam za wizytę, dziękuję również za wyróżnienie od The Beauty Box :) Niedługo wybiorę swoje ulubione blogi :)

  OdpowiedzUsuń