Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 16 kwietnia 2013

Plener w Tatrach

Tym razem przed Wami Aneta i Piotr, którzy nie wyobrażali sobie innego miejsca na sesję ślubną jak nasze piękne Tatry. Kochani, pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy mnóstwa udanych wypraw w góry :)

plener ślubny w tatrach
 
sesja ślubna w tatrach
 
plener nad morskim pokiem

  sesja ślubna nad morskim okiem
 

 
sesja Morskie Oko

 
zdjęcia ślubne w Tatrach
 
morskie oko
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aneta i Piotr powiedzieli sobie " tak" w przepięknym kościółku Św. Anny na Płazówce, na tle lekko już zaśnieżonych, jesiennych Tatr.
 
kaplica Witów
 


8 komentarzy:

 1. umieściłam link do bloga w mojej notce , mam nadzieję, że nikt nie będzie mi mia tego za złe ale ta sesja mnie tak zachwyciła, że od dzisiaj moim marzeniem jest sesja przed Pani obiektywem

  OdpowiedzUsuń
 2. Brak mi słów, zdjęcia są przepiękne, idealne. Nie mogę oczu od nich oderwać :)jesteście genialni:)a nasze góry są cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najładniejszy plener jaki widziałam!
  Zdjęcia Morskiego Oka genialne - zazdroszczę (a w roku 2012 brałam ślub i byłam nad Morskim Okiem).

  OdpowiedzUsuń
 4. wow!!! amazing!!!!


  greetings from austria!
  nora

  OdpowiedzUsuń