Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 20 lipca 2013

Fotografia ślubna Zakopane

Przyjechali prawie z drugiego końca Polski. Janek nie wyobrażał sobie, by ślub mógł odbyć się w jakimkolwiek innym miejscu. Wymarzyli sobie góry, malutki kościółek tuż pod lasem, rodzinną ciepłą atmosferę i dokładnie tak się stało :). Do tego plener w najpiękniejszych zakątkach Pienin, z dumnie prezentującymi się na tle błękitnego nieba szczytami Trzech Koron. Jak miło powspominać.... Kochani, gorąco Was pozdrawiamy i życzymy wszystkiego co najlepsze :).

fotograf zakopane
 
plener w pieninach
 
zdjęcia ślubne w górach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jaszczurówka
 
ślub w jaszczurówce
 
 
zdjęcia ślubne jaszczurówka
 
jaszczurówka zakopane
 
 
fotograf ślubny zakopane
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 komentarzy:

 1. Aga a Ty jak zwykle mnie zachwycasz :) Jesteś niesamowita! A dzięki Tobie wszystkim fotografowanym zostaje cudowna pamiątka na całe życie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle piękne zdjęcia:) Radość PM bezcenna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna sesja, wspaniale dobrane kolory i klimat ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, jak zwykle. Ale ta sesja wydaje mi się jakaś wyjątkowa. Może dlatego, że uwielbiam Jaszczurówkę, a może dlatego, że ujęcia są niesamowite (Pan Młody i gryf gitary, gromadka dzieci w kościele i...ręka z komórką na pierwszym planie:-))
  jestem zauroczona
  Pozdrawiam ciepło
  Kaśka

  OdpowiedzUsuń