Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

niedziela, 23 marca 2014

Wiosenny plener ślubny

 Asia i Łukasz planując ślub na luty byli przekonani, że ich plener będzie utrzymany w zimowym, śnieżym  klimacie, tym czasem tegoroczna zima, a raczej wiosna zaskoczyła nas wszystkich :) U nas w górach zawitała tak niespodziewanie, że praktycznie z dnia na dzień narty, sanki i inne zimowe rekwizyty zostały rzucone w kąt a ich miejsce szybko zastąpiły wiosenne kwiaty i kolorowe dodatki. Hiacynty - nasze ulubione zwiastuny wiosny, co roku już od stycznia zdobią nasze poddasze , idealnie również  pasowały do  naszej stylizacji z rowerem. Patrząc na  te fotografie nadal czujemy ich słodki zapach w powietrzu, mamy nadzieję, że i Wam dzięki nim milej będzie się oglądało poniższe zdjęcia :). My ciepło pozdrawiamy Młodą Parę i życzymy, by każdy dzień był tak kolorowy jak te wiosenne kwiaty :).

wiosenna sesja ślubna
 
fotograf ślubny Jabłonka
 
zdjęcia ślubne Podhale
 
sesja ślubna rower
 
 
 
 
plener ślubny rower
 
plener ślubny wiosna
 
plener ślubny Pieniny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
hicynty
 

Wiosenne sesje mają swój urok - może i taka  niezapominajkowa stylizacja Wam się spodoba - zobaczcie nasze Niezapominajkowe love :)


Zapraszamy również do obejrzenia bardzo majowej sesji w kwitnącym sadzie


10 komentarzy:

 1. wspaniała sesja :) zdjęcia 2 i 12 -> nie mogę oderwać oczu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne sesja, piekna panna mloda i suknia! Sliczna pogoda w Polsce, u mnie tez byla piekna wiosna ale teraz znow wrocila zima!

  OdpowiedzUsuń
 3. niesamowity luty, nie tylko u Młodych zostanie na długo w pamięci ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Сказочно и волшебно!

  OdpowiedzUsuń
 5. coś pięknego, po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. genialne zdjęcia ;) pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne kadry. Gratuluję i zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowite! Nie mogę się napatrzeć :)))

  OdpowiedzUsuń