Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 6 września 2014

Pierwsza sesja dla maluszka

Dzisiaj przedstawiamy Wiktorię w pastelowej odsłonie ;)

Zastanawiacie się nad  sesją dla maluszka? Najlepiej wykonać ją w pierwszych 2 tygodniach życia. Dzieci wtedy dużo śpią, łatwo ułożyć je w koszyczkach albo na kocykach. Kolejne  tygodnie nie dają już  gwarancji, że noworodek zaśnie podczas zdjęć. Sesję warto zarezerwować gdy niemowlę jest jeszcze w brzuszku.
Do sesji zapewnione są dodatki ( kolorowe włóczkowe czapeczki, opaski, kwiaty, kosze, skrzyneczki, futrzane kocyki - czyli wszystko to, co oglądacie  na naszych fotografiach). Ważne by dodatki były subtelne i delikatne, dodawały klimatu zdjęciom ale nie odwracały uwagi do malutkiego modela. Oprócz zdjęć stylizowanych proponujemy również ujęcia bardziej naturalne, bez rekwizytów - dziecko na rękach mamy, taty, wspólne zdjęcia rodzinne. Na Wasze życzenie cała sesja może mieć właśnie taki charakter ( wykorzystanie wnętrza, światła, bez dodatkowych gadżetów ). Takie zdjęcia z pewnością będą bardziej ponadczasowe i aktualne za 10, 20 czy 30 lat... 
Sesja odbywa się bez pośpiechu, mama ma czas na nakarmienie, przewinięcie i uśpienie maluszka :)
Więcej zdjęć znajdziecie w galerii : Fotografia noworodków
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Nasze ulubione ujęcie z sesji ciążowej - Wiktoria w brzuszku ze starszym bratem.


 Z każdej sesji można zamówić produkty dodatkowe. Mama Wiktorii wybrała fotoksiążkę 20x20 cm oraz duży obraz na płótnie.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza