Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 15 października 2014

Plener ślubny w Tatrach


Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia pleneru ślubnego w Tatrach. Przed Wami bardzo dzielni modele Karolina i Marcin, dla których ani chłód ani wiatr nie stanowią przeszkody by wspiąć się na najwyższe pasma naszych  pięknych gór i pozować z uśmiechem na twarzy :). Panna Młoda dosłownie owinęła sobie ten mroźny. paskudny wicher wokół palca., każdy jego podmuch sprawiał, że suknia i fryzura układały się jeszcze piękniej, jakby na Jej życzenie :). Miłego oglądania !

plener ślubny w tatrach
 
sesja ślubna w tatrach
 
plener Tatry
 
sesja plenerowa Tatry
 
 
 
 
plener Kasprowy Wierch
 
 
 
wedding in Tatry
 
zakopane wedding
 
 
tatry montain wedding
 
 
wedding pictures Tatry
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Przepiękne widoki! Aż nabrałam ochoty na wyjazd do Zakopanego (mówiąc Zakopane mam na myśli górskie wędrówki po Tatrach, bo za samym Zakopanym specjalnie nie tęsknię). A panna młoda miała piękne buty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie cofnęłabym czas o 6 lat i zrobiła sobie taki plener! Powtarzam za Roni BOSKO!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow wow wow ! Nie mogę przestać się zachwycać ! PRZECUDOWNE ujęcia ! Jestem z nad morza i aż zamarzyły mi się góry :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wyobrażam sobie jak zimno musiało być Pannie Młodej, ale faktycznie wiatr niesamowicie z Wami współpracował :) Zdjęcia piękne jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Delikatny klasyczny plener ślubny. Super to wygląda.

  OdpowiedzUsuń