Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

W stronę słońca...

 Uwielbiamy jak zagląda nam w kardy, uwielbiamy bawić się z Nim w chowanego. Szukać jego promieni wśród koron drzew, liści, wśród pożółkłych traw na łące. Kochamy jak maluje nam obrazy na polanach, wiejskich drogach i w lasach, gdy rozświetla wszystko dokoła tuż po letniej burzy. To nasz wierny towarzych podczas letnich, górskich plenerów. Mamy nadzieję, że i tego lata złapiemy tyle słońca w kadry, że starczy go nam na cały rok ! Z ciepłymi pozdrowieniami dla wszystkich tych, dla których już niedługo będziemy łapać słońce oraz dla tych, którym złapaliśmy go już trochę w zeszłym sezonie :).

plener ślubny w Pieninach
 
plener ślubny w górach
 
sesja ślubna Pieniny
 
sesja ślubna góry
 
 
zdjęcia ślubne w górach
 
 
pastelowe kadry
 
 
 
 
 
pastelove kadry
 
 
 
 
pastelowa sesja ślubna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 komentarze:

 1. Brakuje słów bo tak czarujecie kadrami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Macie bardzo charakterystyczny styl. zdjęcia są naprawdę urzekające, można oglądać i oglądać...........Bardzo bym chciała mieć taka sesję, może się kiedyś wybiorę..... :)

  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kadry, kolory i zestawienia !!! :)

  OdpowiedzUsuń