Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 24 lipca 2015

♥ Piwoniowy zawrót głowy ♥

W tym roku dosłownie zwariowałyśmy na punkcie cudnie pachnących piwonii. Towarzyszyły nam na sesjach zdjęciowych przez cały czerwiec. Te ciemno różowe idealnie wpisały się w letni, wakacyjny klimat sesji zrobionej na tle starej drewnianej chałupki. Bardzo dziękujemy właścicielowi za udostępnienie tak bajkowego miejsca i za miłe towarzystwo podczas sesji :). Nela miała świetną zabawę ! Pozowała razem ze swoją ulubioną ciocią, a ja zakochałam się w tej turkusowej kolorystyce domku :).
Ślicznie pachnące, jasno różowe piwonie posłużyły nam jako rekwizyt do sesji  dzięki uprzejmości miłego, starszego Pana, który zgodził się podarować nam wielki bukiet prosto ze swego ogrodu. Dziękujemy !
Naszych ulubionych kwiatów również nie mogło zabraknąć na pastelowym poddaszu. idealnie pasowały do pokoiku Neli, a kocur Rudolf przesypiał tam całe dnie delektując się ich zapachem :).

Teraz pozostaje nam cieszyć się tymi kadrami i czekać na kolejne piwonie do przyszłego roku :)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Super zdjecia! Oglądam z radością każdą sesję! Taki świat, jaki pokazujecie - bardzo lubię. Sama też pstrykam. Ewa R.P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne..............kurcze co jedna to lepsza wasza sesja. Chyba się w końcu muszę do Was umówić bo dzieci mi rosną i czas tak szybko leci.

  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać w tych zdjęciach wiele pasji w fotografii :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne zdjęcia, dzieci wyglądają świetnie na fotografiach.

  OdpowiedzUsuń