Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Sesja rodzinna

Pienińskie, jesienne poranki pełne mgły i szadzi są wyjątkowe...Przekonała się o tym pewna sympatyczna rodzinka, która przejechała pół polski by znaleźć się właśnie w takich zaczarowanych zakątkach:).
Rodzina ta daje wręcz wzorowy przykład na to, że na sesję można się umówić zawsze, nie tylko wtedy gdy nasze pociechy kończą 3, 6 miesięcy czy roczek :). Czyż taka pamiątka nie będzie świetnym prezentem dla całej rodziny? Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na sesję z nieco starszymi pociechami :). Do zobaczenia w górach.

plener pieniny
 
plener rodzinny pieniny
 
sesja rodzinna
 

 
fotografia rodzinna
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

7 komentarzy:

 1. Pięknie jesiennie... rodzinnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. przepięknie uwielbiam Twoje kadry i kiedyś na pewno umówię się na rodzinną sesję bo to niesamowita pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam do ciebie zaglądać i podziwiać twoje fotograficzne oko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super rodzinka, widać, że wszyscy tam się ze sobą dogadują.

  OdpowiedzUsuń