Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 30 grudnia 2016

Nasze kadry w najnowszym Green Canoe Style

Mieszkanie idealne na zimę, idealne gdy za okami prószy śnieg, idealne na teraz i do tego w naszym ulubionym stylu scandi. Już po raz kolejny mieliśmy okazję współpracować z Asią i tworzyć kadry do najnowszego numeru "Green Canoe Style". Oj zazdrościmy takiego wnętrza, ale na szczęście daleko nie mamy by zapukać do siostry Agi - Kasi i wprosić się na pyszną herbatkę... Nooo i Nela zawsze z wielką przyjemnością robi "porządki" u swojej ukochanej cioci. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym bajkowym wnętrzu  zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego numeru magazynu. Kliknijcie Tutaj - Strychowe czary mary".

Kiedyś, dawno, dawno temu, w pierwszym numerze magazynu znalazło się i nasze pastelowe poddasze w bardzo wiosennej odsłonie... jak miło powspominać...Klik.

Asiu serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy całą redakcję :)


green canoe style zima

mieszkanie scandi green canoe style

pastelove kadry green canoe style

agnieszka wojnicz green canoe style

4 komentarze:

 1. Przepiękne wnętrze i przepiękne kadry <3

  OdpowiedzUsuń
 2. obie macie niesamowite wyczucie stylu, estetyki i nutki czegoś, czego wielu osobom brakuje przy wykańczaniu wnętrz ...
  pozdrawiam zza górki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne mieszkanie urządzone ze smakiem ;) nic nie jest przesadzone. Jest idealne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się tam wprowadzam :-)

  OdpowiedzUsuń