Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 8 marca 2017

Sesja ślubna z końmi

Nie wiem jak Wy, ale my wręcz uwielbiamy takie ciepłe, pełne słońca kadry, a już szczególnie lubimy do nich wracać gdy przyroda znowu budzi się do życia, gdy to upragnione słonce z każdym dniem świeci coraz mocniej i gdy wiemy, że już za chwileczkę, już za momencik znowu ruszymy z Wami w plener... w końcu wiosna już tuż tuż :). Tym czasem Lucyna, Adrian i Dobry, na dobry początek nowego sezonu. Ciepłego oglądania!

sesja ślubna z końmi

plener ślubny z końmi

zdjęcia ślubne koniesesja ślubna konie

sesja ślubna koń

panna młoda i koń


fotografia ślubna Pieniny

zdjęcia ślubne Podhale


sesja z koniem

Fotografie z reportażu ślubnego Lucyny i Adriana możecie obejrzeć TUTAJ.


I na koniec pakujemy i wysyłamy :) W sezonie 2017 zdjęcia z pełnych reportaży dostajecie pięknie zapakowane w drewnianych pudełkach :). Uwielbiamy je!

4 komentarze:

 1. Jak mi się podobają Wasze zdjęcia. Tego nie da się opisać. Odwiedzam Waszego bloga od lat. Sama fotografuję. Może daleko mi do takich pięknych prac, ale robię wszystko, żeby robić takie baśniowe pełne miłości, żywe fotografie. Nie poddaję się :)
  Patrząc na Wasze zdjęcia czuję się jakbym była właśnie na tej polanie i obserwowała fotografowaną przez Was miłość! U W I E L B I A M! <3 Jest po prostu pięknie i niepowtarzalnie :)

  Pozdrawiam,
  http://swiatloczula.photeria.net/pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. P.S. A pudełko niespodzianka bardzo mi się podoba! Byłabym wzruszona na miejscu klientów:)
  Efekt końcowy zlecenia robi wrażenie :) Też myślę o czymś podobnym, ale w nieco skromniejszej wersji bo dopiero rozkręcam swoją foto działalność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna para na takim tle, przy koniach ! Może być coś cudowniejszego !? :]

  OdpowiedzUsuń