Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 11 czerwca 2018

Fotografia dziecięca Podhale

W tym roku wszystko mija w ekspresowym tempie, sady kwitły tylko chwileczkę, piwonie też już dawno przekwitły - takie małe minusy ciepłej wiosny :). Lawenda też nigdy nie przywitała nas tak wcześnie... Ale za to jak wszystko cieszy gdy pojawia się tak niespodziewanie szybko :). W przerwie prac nad nadmorskimi i lawendowymi sesjami mamy dla Was kilka wiosennych kadrów. Czyli nasza pastelowa chatka w baaardzo delikatnej odsłonie oraz piwoniowy zawrót głowy. Pochwalimy się, prawie wszystkie z naszego ogrodu. Miłego oglądania :).

fotografia dziecięca podhalefotograf dziecięcy podhale

fotografia dziecięca Szczawnica

fotograf dziecięcy Szczawnica

fotografia dziecięca Nowy Targ


fotograf dziecięcy Nowy Targfotograf dziecięcy Zakopane


sesja z piwoniami


sesja piwonie


piwoniowa sesjafotografia dziecięca piwonie
Przy okazji serdecznie zapraszamy na nasz instagram - tam wszystko co lubimy - portrety, kwiaty, detale i nasz cały pastelowy świat :)


pastelove kadry instagram


1 komentarz: