Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

sobota, 18 sierpnia 2018

Fotograf dziecięcy Podhale

Przygotujcie się na prawdziwe, barwne szaleństwo. Koniec lata jest zawsze u nas baaaardzo kolorowy, a to za sprawą ciepłego słońca, pożółkłych traw i oczywiście cudnych letnich, nooo może już ciut jesiennym kwiatów. Łapiemy te wszystkie żywe kolory, żeby zostały z nami na nadchodzącą zimę :). W rolach głównych Wikusia, Nela i cynie w bajecznych odcieniach lata.....mamusie też się na kilka ująć złapały :). Kolorowego sierpnia Wam życzymy :).

fotograf dziecięcy podhale

fotografia dziecięca tylmanowa

fotografia rodzinna Podhale

fotograf ochotnica


fotograf grywałdfotograf rodzinny na Podhalu

sesja cynie


1 komentarz:

  1. Bardzo piękna sesja. Nie spodziewałabym się, że można tak ładnego malucha tak słodko, niewinnie, a zarazem w stylu retro pokazać. Na pierwszy rzut oka widać, że znasz się na tym co robisz. Ciekawa jestem, czy sesja dla narzeczonych jest równie zaskakująca. Zaraz przejrzę, co tam jeszcze na blogu dodałaś.

    OdpowiedzUsuń